• امروز : یکشنبه 30 تیر 1398

درراستای آگاه سازی و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق: مدیرمرکزرسیدگی به امور مساجد خراسان بهمراه جمعی از ائمه جماعات ازنیروگاه توس بازدید نمودند

درراستای آگاه سازی و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق:
مدیرمرکزرسیدگی به امور مساجد خراسان بهمراه جمعی از ائمه جماعات ازنیروگاه توس بازدید نمودند
 تاریخ ایجاد : 16 اردیبهشت 1398 -- 11:30  تعداد بازدید : 168   

با هماهنگی شرکت برق منطقه ای خراسان مدیران مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان به همراه جمعی از ائمه جماعات مساجد شهر مشهددر روز جهانی کارو کارگر از نیروگاه توس بازدید نمودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان ، در این بازدید ابتدا مهندس لکزیان معاون طرح و توسعه و رئیس کمیته راهبری گذر از پیک سال98 شرکت برق منطقه ای خراسان توضیحات کاملی در راستای سیاست های مدیریت مصرف برق و اجرای آن در تابستان سال 98 برای بازدید کنندگان ارائه کرد و خاطر نشان ساخت: آشنایی هرچه بیشترائمه جماعات مساجد با چرخه تولید برق می تواند در اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق و انتقال آن به مردم شریف بسیار اثرگذار باشد.

در این بازدید حجه الاسلام والمسلمین وفایی مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان، ضمن تشکر از مهندس ریاحی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان برای هماهنگی این بازدید ، بر استمرار این گونه بازدید ها تاکید کرد و گفت : باید با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی بتوانیم ابعاد مختلف گسترش فرهنگ صرفه جویی در جامعه را با استفاده ازآموزه های دینی و اسلامی گسترش دهیم.

در ادامه حجه الاسلام قرائی مشاور مرکز رسیدگی به امور مساجد ، به جنگ انرژی اشاره کرد و گفت: با توجه به نقش ائمه جماعات در جامعه،افزایش آگاهی در این گونه بازدید ها می تواند در انتقال دانش و آگاهی در حوزه مدیریت انرژی و بخصوص فرهنگ مدیریت مصرف بهینه برق به مردم نقش بسزایی داشته باشند.

شایان ذکر است در ابتدا ، توسط کارشناس فنی نیروگاه توس ، توضیحات کاملی از نحوه تولید برق نیروگاه حرارتی برای بازدیدکنندگان ارائه و سپس از واحدهای مختلف نیروگاه بازدید و از نزدیک با چرخه عظیم تولید برق آشنا شدند.

کلمات کلیدی :
/

نظر شما

 
ثبت نظر
اخبار
پیک برق خراسان